Sukienki codzienne lato 2010

sukienka codzienna
Wiemy już, że w sukienkach codziennych tego lata będzie panował trend kwiatowy, ale to nie wszystko. Popularne będą również sukienki w kolorze beżu, ecrie, czy koloru skóry. Nie zabraknie również sukienek w kolorze niebieskim. Modne będą proste sukienki codzienne wiązane z tyłu sznureczkiem, a także z kokardami i paskami, które w zeszłym sezonie były również na topie. Spotkamy również sukienki bombki, które również zeszłego lata można było zakupić w niemalże każdym sklepie. W tym artykule przedstawię Państwu wiosenno-letnią kolekcję Domu Mody Samuel. Może coś Państwa zainteresuje.

Tego lata na ulicach zobaczymy nie tylko kwieciste sukienki codzienne, ale również sukienki w cielistym kolorze, w beżu oraz ecrie. Nie zabraknie również powiewu morza w odcieniach lazuru, błękitu, czy granatu. Pojawią się również jaskrawe kolory, które na topie były w zeszłym sezonie.

Krój sukienek przeważnie prosty, ale spotkamy również sukienki bombki oraz luźno zwisające na ciele. W sukienkach tego lata nie zabraknie pasków, modnych już zeszłego lata oraz kokard, które obecnie są bardzo modne. Zauważyć da się również sukienki wiązane sznureczkiem z tyłu bądź przodu sukienki.

Wszystko to można zauważyć w wiosenno-letniej kolekcji Domu Mody Samuel. Zobaczcie film z pokazu zorganizowanego z okazji ich 11 lecia, który odbył się w Warszawie.27.05.2010. 09:51

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 3 =